Działka Przykopka
Przykopka, warmińsko-mazurskie
- 365 000 zł
- 25 300 m²
- 14,43 zł/m²
Aneta Czyżewska
Skontaktuj się
Działka Przykopka
Przykopka, warmińsko-mazurskie
zaktualizowane:
8 maja 2026
Działka Przykopka
Zaktualizowane: 8 maja 2026
365 000 zł 25 300 m² 14,43 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 365 000 zł (14,43 zł/m²)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Działka: budowlano-rolna, 25 300 m²
- kształt: nieregularny; pusta, zalesiona
- dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
- Media: prąd
- Źródło: biuro nieruchomości: WGN Nieruchomości Ełk, zaktualizowane: 08.05.2026
- numer ogłoszenia: ELK-GS-5604
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Przykopka, Ełk, ełcki, warmińsko-mazurskie
- Otoczenie: teren niezabudowany, łąka, las
- cicho
Opis nieruchomości
OKAZJA! Nie przegap tej okazji!
BLISKO EŁKU, WĘZEŁ EŁK - POŁUDNIE, SPRZEDAŻ, DZIAŁKA, 25003 mkw.
Działka inwestycyjna o powierzchni 2,50 ha położona w miejscowości Przykopka, zaledwie 7km od Ełku i bliskiej odległości od Via Baltici.
Wyjątkowa lokalizacja w otoczeniu pól i terenów leśnych.
Teren działki płaski o nieregularnym kształcie. Dojazd do działki drogą asfaltową z bezpośrednim zjazdem. (...)